" />
469.00 грн.
Є в наявності
Доставка

Новою поштою 1-2 дні

Оплата

Готівкова або безготівкова оплата, післяплата

Купити б/у об'єктив в нашому магазині

Перехідник Minolta MD/MC – Sony E-mount (NEX) служить для установки об'єктивів з байонетним кріпленням Minolta MD/MC на фотоапарати Sony alpha, NEX з кріпленням байонета Sony alpha / Minolta A.

Адаптер Minolta MD/MC – Sony E-mount (NEX) виготовлений з металу, має відмінне заводське якість виробництва. Внутрішня поверхня - черненная для зменшення світлопропускання.

Використання перехідного кільця гранично просте: встановлюєте об'єктив на перехідник, а потім, суміщуючи червону крапку на перехіднику з червоною (білої) маркерної точкою на фотоапараті, закручуєте до клацання.

Для наведення на різкість обертаєте фокусировочное кільце на об'єктиві. При необхідності зміни діафрагми – виставляєте потрібне значення кільцем диафрагмирования. Якщо об'єктив не має кільця діафрагми (майже завжди на сучасних автофокусних об'єктивах) то регулювати діафрагму ви не зможете: перехідне кільце не має жодних контактів і не передає ніякої інформації в камеру.

Зйомка з перехідником Minolta MD/MC – Sony E-mount (NEX) може проводиться в режимі пріоритету діафрагми - напівавтоматичний режим, в якому фотоапарат сам підбере витримку, грунтуючись на тому кількості світла, яке пройшло через об'єктив - або ж в ручному режимі.

У деяких камерах для зйомки необхідно буде встановити в налаштуваннях камери режим «Зйомка без об'єктива».

Оптика Minolta MD Rokkor славиться своєю високою якістю і просто чудовим художнім боке (bokeh), яким можуть похвалитися дуже не багато об'єктиви. Нижче – добірка фотографій з флікр, знятих на Minolta MD Rokkor, переважно 50 мм, f/1.7, 1.4, 1.2.

Сумісність

Даний адаптер сумісний з усіма компакт-камерами Sony alpha, мають байонет Sony E-mount (NEX):

NEX-F3
NEX-C3
NEX-7
NEX-6
NEX-5T
NEX-5R
NEX-5N
NEX-5
NEX-3N
NEX-3
ILCE-A7SM2
ILCE-9
ILCE-7S
ILCE-7RM2
ILCE-7R
ILCE-7M2
ILCE-6500
ILCE-6300
ILCE-6000
ILCE-5100
A7
A5000
A3500
A3000
а також Hasselblad Lunar

Відгуків поки що немає.