breadcrumbs_revolution_theme
" />

На товари, куплені в магазині PhotoSale in UA, поширюється гарантія до 1 року. Гарантія не поширюється на: товари-запчастини, або такі, несправність яких може бути викликана лише їх неналежним та неакуратним використанням покупцем. До них можна віднести: адаптери, перехідні кільця, бленди, світлофільтри та ін. Якість таких товарів має бути перевірена у 14-денний термін, а повернення відбувається згідно із Законом України «Про захист прав споживачів».

Процедура повернення

Іноді товар покупцю вирушає не з Харкова, а з іншого міста, тому процедуру повернення (місто, відділення, одержувача) завжди обов'язково потрібно обговорити з менеджером магазину. Ви можете: зателефонувати по мобільному, який вказаний на сайті або ще краще - написати в чат або залишити заявку на зворотний дзвінок.

Оплата доставки

Якщо вам було відправлено не той товар, який ви замовляли, то витрати на пересилання лягають на наш магазин.
Якщо товар виявився бракованим або він на вашу думку не відповідає якості, яку ви очікували, ґрунтуючись на фотографії в нашому магазині, то оплата за пересилання лягає повністю на покупця.

Повернення товару належної якості

Повернення товару справної та належної якості можливе за умови збереження його товарного вигляду (упаковка, пломби, ярлики, інструкція, ін.), який не був у використанні та не має слідів використання: подряпин, потертостей тощо.

Повернення товару неналежної якості

У разі виявлення несправностей або поломки товару, останній приймається інтернет-магазином або виробником на експертизу щодо відсутності водного або механічного пошкодження, не авторизованого втручання або використання/модернізації, не передбаченої виробником, які могли призвести до поломки товару, а у випадку виявлення таких – споживач позбавляється права безплатне усунення несправності, й у задоволенні будь-яких вимог, передбачених «Законом захисту прав споживачів».

У разі неможливості усунення несправності у строки, встановлені Законодавством, починаючи з дати звернення до сервісного центру, споживач має право на заміну неякісного товару на аналогічну належну якість, або повернення коштів, сплачених за товар неналежної якості. Зверніть увагу, що при поверненні грошей за товар розрахунки з покупцем здійснюються, виходячи з вартості товару на момент його покупки.

Якщо на момент обміну купленого товару немає, споживач може придбати будь-який інший товар з представленого асортименту, з відповідним перерахуванням вартості.

Терміни гарантії

На продукцію компаній Technoline, LaCrosse, Meike, Extradigital, Powerplant діє гарантія – 12 місяців від виробника. На товари Yongnuo – два тижні від інтернет-магазину за замовчуванням, але є можливість розширеної гарантії до 1 року.

Гарантія від виробника означає, що гарантійні випадки розглядаються центрами ремонту фірми-виробника