" />
286.00 грн.
Нет в наличии
Доставка

Новою поштою 1-2 дні

Оплата

Готівкова або безготівкова оплата, післяплата

Купити б/у об'єктив в нашому магазині

Перехідник Nikon F – Pentax Q (PQ) служить для установки об'єктивів з байонетним кріпленням Nikon F (AI) на фотоапарати Pentax з кріпленням байонета Pentax Q (PQ).

Адаптер Nikon F – Pentax Q (PQ) виготовлений з металу, має відмінне заводське якість виробництва. Внутрішня поверхня - черненная для зменшення світлопропускання.

Використання перехідного кільця гранично просте: встановлюєте об'єктив на перехідник, а потім, суміщуючи червону крапку на перехіднику з червоною (білої) маркерної точкою на фотоапараті, закручуєте до клацання.

Для наведення на різкість обертаєте фокусировочное кільце на об'єктиві. Якщо потрібно змінити діафрагму – виставляєте потрібне значення кільцем диафрагмирования. Якщо об'єктив не має кільця диафрагмирования, то регулювати діафрагму ви не зможете: перехідне кільце не має жодних контактів і не передає ніякої інформації в камеру.

Зйомка з перехідником Nikon F – Pentax Q (PQ) може проводиться в режимі пріоритету діафрагми - напівавтоматичний режим, в якому фотоапарат сам підбере витримку, грунтуючись на тому кількості світла, яке пройшло через об'єктив - або ж в ручному режимі.

Відгуків поки що немає.