" />
485 грн.
Є в наявності
Доставка

Новою поштою 1-2 дні

Оплата

Готівкова або безготівкова оплата, післяплата

Макрокільця для Nikon неавтофокусные – це набір з 3 подовжувальних кілець різного розміру. Підходять до всіх камер з байонетом Nikon F.

Фірмові макро, звичайно ж, дають дивовижну якість, але вони надзвичайно дороги. І це не дивно, адже в їх розробці і виробництві використовуються новітні технології.

Макрокільця для Nikon – порожнисті всередині, що робить їх найдешевшим і найдоступнішим варіантом для макрозйомки. Крім того, оскільки вони позбавлені оптичних елементів, вони ніяк не впливають на якість кінцевого зображення - знижується тільки світлосила системи з макрокольцами.

Макрокільця Nikon встановлюються між об'єктивом і камерою, таким чином зменшуючи мінімальну дистанцію фокусування. З ними можливо досягти збільшення масштабу 1:1 (зйомка в натуральну величину).

Комплект макрокілець – це подовжувальні кільця – 9, 16 та 30 мм і 2 адаптера – для кріплення до камери і об'єктиву. 3 подовжувальних кільця можна комбінувати в будь-якому співвідношенні для отримання потрібного масштабу збільшення.

Т. к. даний набір макрокілець не має електронних контактів, то його можна використовувати тільки в ручному режимі. У більшості випадком управління діафрагмою також буде неможливо - якщо об'єктив не має кільця диафрагмирования.

З використанням макрокілець на Nikon F можна отримати дійсно приголомшливі фотографії.

За допомогою адаптера М42 - Nikon F без чіпа можливе використання мануальної оптики М42.

2018-05-20

Сами по себе макрокольца сделаны хорошо - люфтов нет, устанавливаются и снимаются без проблем.
Но нужно понимать, зачем вы их покупаете. То увеличение, которое они дают - его хватает за глаза и даже больше - можно делать снимки почти что в масштабе 1:1.
Но вот при всех 3 одетых кольцах - не хватает света и крайне мала глубина резкости. А поэтому, если у вас задача - поснимать ювелирку, то выбрать стоит макролинзы close-up, поскольку все 3 макро кольца вы вряд ли использовать будете.
И еще - использовать и макролинзы и макрокольца - тоже не лучшая затея. От линзы до объекта съемки будут какие-то пару см, сфокусироваться будет почти что невозможно.

Notice: Undefined variable: review_pagination in /var/www/blog_photosa_usr/data/www/photosale.in.ua/system/storage/modification/catalog/view/theme/revolution/template/product/product.tpl on line 927