" />
899.00 грн.
Є в наявності
Доставка

Новою поштою 1-2 дні

Оплата

Готівкова або безготівкова оплата, післяплата

 Купити об'єктив у нашому магазині

Перехідник Minolta A / Sony alpha – Fujifilm X-mount служить для встановлення об'єктивів з байонетним кріпленням Minolta A/Sony alpha на фотоапарати Fujifilm з кріпленням байонету Fujifilm X-mount. заводська якість виробництва. Внутрішня поверхня - чорнена для зменшення світлорозсіювання.

Використання перехідного кільця гранично просте: встановлюєте об'єктив на перехідник, а потім поєднуючи червону точку на перехіднику з червоною (білою) маркерною точкою на фотоапараті, закручуєте до клацання.

Для наведення на різкість обертаєте фокусувальне кільце на об'єктиві. Якщо потрібно змінити діафрагму – виставляєте потрібне значення кільцем діафрагмування. Якщо об'єктив не має кільця діафрагмування, то регулювати діафрагму ви не зможете: перехідне кільце не має жодних контактів і не передає жодної інформації в камеру. в режимі пріоритету діафрагми - напівавтоматичний режим, в якому фотоапарат сам підбере витримку, ґрунтуючись на тій кількості світла, яка пройшла через об'єктив - або в ручному режимі.

У деяких камерах для зйомки необхідно буде встановити в налаштуваннях камери режим «Зйомка без об'єктива».

Сумісність

Цей перехідник сумісний з усіма компакт-камерами Fujifilm, які мають X-mount байонет:

X-A1 X-A10 X-A2 X-A2 X-A3 X-E1 X-E2 X-E2 X-E2S X -M1
X-Pro1
X-Pro2
X-T1
X-T10
X-T2
X-T20

Відгуків поки що немає.