" />
305.00 грн.
Є в наявності
Доставка

Новою поштою 1-2 дні

Оплата

Готівкова або безготівкова оплата, післяплата

Купити б/у об'єктив в нашому магазині

Адаптер, переходник M42 - Canon EOS EF з чіпом фокусування служить для установки об'єктива з різьбою М42 від фотоапаратів Зеніт (Геліос, Світ, Зенитар, Индустар, Юпітер, Таїр, Хвиля), Пентакс (Asahi Pentax), Carl Zeiss і ін. на фотоапарати Canon EOS з байонетом EF (EF-S).

Чіп фокусування даного перехідника сумісний під усіма сучасними цифровими дзеркальними камерами, крім деяких: Canon 650D, 700D, 6D, 5D mark III, ін - з цими камерами спроба импользования перехідника призводить до видачі повідомлення про помилку програмного забезпечення.
Для коректної роботи чіпованого перехідника на даних камерах потрібно исполльзовать перехідник з програмованим чіпом.

Зйомка ведеться в режимі пріоритету діафрагми або в ручному.

Адапетер виготовлений з металу - аннодированный алюміній.

Чому оптика M42 на дзеркальних камерах зараз так популярна?

  • Вона не дорога. І це часто визначальний. Середня ціна за радянський об'єктив з різьбою М42 - до $30
  • Вона якісна. На багатьох з М42 об'єктивах написано заповітне "Made in JAPAN". Та й радянська оптика також "зроблена на совість".
  • Оптика М42 - це вже раритет, як старий автомобіль. Кожна модель володіє унікальним малюнком bokeh, тому вона особливо популярна при зйомці портретів і макро.

Про актуальність оптики M42 на DSLR можете прочитати в статті.

Як працює підтвердження фокусування на перехіднику з чіпом

Підтвердження працює так само, як якщо б ви використовували автофокусный об'єктив в режимі ручного фокусування - MF. Тобто ви крутите кільце фокусування при полунажатой спускової кнопки затвора до тих пір, поки не сфокусуєтесь на об'єкті. Про це попередить вас камера звуковим сигналом і загориться точка фокусування в видошукачі.

Чим перехідник з чіпом фокусування краще простого?

Раніше для спрощення наведення на різкість плівкові камери мали фокусировочный екран, спрощує наводку на різкість. Це могло бути матове скло або "клинці Додена". Зараз видошукач в DSLR-камери служить в основному для оцінки композиції кадру і кут поля зору. Він позбавлений цих додаткових пристосувань. Тому точне попадання в різкість при малих значеннях діафрагми в таких камерах утруднено без наявності навичок.

Сумісність

Даний адаптер сумісний з усіма камерами Canon EOS, мають байонет Canon EF (Ef-S):

1000D
100D
10D
1100D
1200D
1300D
20D
20Da
300D
30D
350D
400D
40D
450D
500D
50D
550D
5D
5D Mark II
600D
60D
60Da
70D
7D

Чіп не працює з моделями Canon: 5D Mark III, 5D Mark IV, 650D, 6D, 700D. З моделями 750D, 760D, 77D, 7D Mark II, 800D, 80D та іншими сумісність не тестувалася і не гарантується.

2018-12-27

Магазину 5 баллов. При цене как и везде - этих переходников хоть завались только здесь дают крышку в подарок! Еще при покупке спрашивают, на чем собираюсь использовать потому что есть нюансы с совместимостью по моделям кенон.
Спасибо!

2018-10-31

Думала покупать из хромированной латуни, но в магазине сказали, что могу приехать и выбрать сама. Хорошо что померяла, потому что хром на черном фотике ну совсем не комильфо!

2018-05-02

Очень хороший и недорогой переходник для моей камеры Canon 500D.
Изготовлен из алюминия, краска с него не сыпется, как того можно было бы опасаться.

Также на форумах читал различные страшилки о том, что чип может повредить камеру. Но всё это не более чем выдумки, потому что садится и снимается переходник без усилий и контакты камеры не оставляют заметных царапин на чипе, а значит - с посадкой всё нормально.
А магазину спасибо за быструю обработку моего заказа.

2018-01-10

До этого у меня был переходник без чипа. Это реально выброшенные деньги, поскольку на глаз фокусироваться очень сложно.
На глаз при фокусировке часто промахивался, а из-за этого лишался многих ценных кадров. Очень круто, что в этом магазине переходник продавался еще и с крышкой. Снял оригинальный Canon, закрыл крышкой, и пыль никуда не попадает.
И получил на почте на слудующий день – вообще супер!

Notice: Undefined variable: review_pagination in /home/enoren/photosale.in.ua/www/system/storage/modification/catalog/view/theme/revolution/template/product/product.tpl on line 927