" />
186.00 грн.
Є в наявності

2 штук або більше: 143.00 грн.
Доставка

Новою поштою 1-2 дні

Оплата

Готівкова або безготівкова оплата, післяплата

Реверсивне макрокольцо Nikon – 58 мм – це найкоротший шлях до занурення в макрофотографию.

За допомогою даного реверсивного кільця ви можете перетворити будь-який ваш об'єктив Nikon – в макрооб'єктив. Звичайно, використання даного кільця буде мати деякі нюанси і недоліки: наприклад, у вас не буде автофокусування і швидше за все можливості регулювати діафрагму оскільки більшість цифрових об'єктивів позбавлене кільця диафрагмирования.

Реверсне кільце-адаптер одягається на різьбу світлофільтра, а зворотної своєю стороною з'єднується з тілом фотокамери. Тобто, об'єктив встановлюється задом наперед.

Для використання з реверсивним і кільцями краще всього підійдуть ширококутні об'єктиви і зуми. В залежності від фокусної відстані можлива зйомка в масштабах від 1:7 до 1:3.

Особливості використання реверсивних макрокілець

  • Кільце фокусування і сам автофокус на об'єктиві не працює. Для фокусування слід переміщати фотоапарат вперед-назад і краще використовувати для цього макрорельсы або рухому опору.
  • З об'єктивами без кільця диафрагмирования зйомку можна вести тільки на повністю відкритій закритій діафрагмі.
  • Зйомку можна проводити в напівавтоматичному режимі пріоритету діафрагми, а на деяких камерах – тільки в ручному.
  • З-за того, що задня лінза об'єктива має менший діаметр відбувається незначне падіння світлосили.
  • На відміну від макрокілець, на реверсивний адаптер на камері Nikon можна встановити будь-який об'єктив Nikon, а тільки з діаметром під світлофільтр 58 мм
  • З допомогою різної товщини набору макрокілець можна отримувати різний збільшення. У теж час використовуючи фікс-об'єктив з реверсивним кільцем у вас буде тільки одне максимальне збільшення.

Відгуків поки що немає.