" />
734.00 грн.
Є в наявності
Доставка

Новою поштою 1-2 дні

Оплата

Готівкова або безготівкова оплата, післяплата

Відбивач круглий діаметром 110см 5 в 1: золото, срібло, білий, просвіт використовується для додаткової (частіше заповнює тіні) підсвічування при фото - і відеозйомці.

Круглий відбивач 5 в 1 - це набір з 5 відбивачів, які призначені для розсіювання, пом'якшення, поглинання світла та зниження колірної температури.

Відбивач 110см 5 в 1 має просту конструкцію. Робоча поверхня закріплена на металевій рамі, яка забезпечує щільне натяг відбиваючої поверхні тканини. При хорошої гнучкості рами, відбивач легко складається «вісімкою», що значно економить місце.

Функції поверхонь фотоотражателя 110см 5 в 1

Розсіювач відбивача на рамці працює на просвіт і створює м'яке розсіяне світло. Цей дифузор не змінюючи колірну температуру, створює ефект імітації світла в хмарний день.

Чорна затінюють поверхню відбивача буде корисна для поглинання і відсікання зайвих перевідбиттів.

Біла відбиваюча поверхня застосовується для підсвічування тіней і, тим самим, їх пом'якшення. При її використанні не змінюється колірна температура відбиваного світла, але сильно знижується його інтенсивність.

Золотиста відбиваюча поверхня відбивача "утеплює" відбите світло з незначним зниженням інтенсивності.

Срібляста відбиваюча поверхня дозволяє отримати контрастні знімки, а також вона незамінна в похмуру погоду, коли є необхідність підсвітити обличчя моделі, але природного світла мало, щоб використовувати білу поверхню, що відбиває.

2018-05-11

Самый практичный и самый функциональный отражатель по моему мнению. Разница в цене с размером 80 см – всего лишь треть цены.
Могу сказать, что на практике использую только белую поверхность. Серебристая сильно отсвечивает в глаза модели, а золотистый цвет оставляет болезненную желтизну на лице. В связи с этим рекомендую покупать именно модель 5 в 1 а не 2 в 1.

Notice: Undefined variable: review_pagination in /home/enoren/photosale.in.ua/www/system/storage/modification/catalog/view/theme/revolution/template/product/product.tpl on line 927