" />
1 025.00 грн.
Є в наявності
Доставка

Новою поштою 1-2 дні

Оплата

Готівкова або безготівкова оплата, післяплата

Лайткуб 60х60х60см, або світловий бокс – це дуже зручне і компактне рішення для предметної фотозйомки, а також макрозйомки, для якої зазвичай використовують макрокільця або макролінзи.

З даними лайткубом отримання якісних знімків, на якому не буде тіней від предметів або вони будуть мінімальні, стає набагато простіше.

Що таке лайткуб і як його правильно використовувати, расказывается в даній статті.
Також, ви можете почитати рекомендації по вибору розміру лайткуба для зйомки.

Крім того, даний лайткуб має незаперечну перевагу перед саморобними – він може бути легко згорнутий до компактних розмірів і поміщений в чохол для носіння (йде в комплекті).

Світло може бути спрямований всередину лайткуба з будь-якого боку. Потрапивши всередину лайткуба, світло додатково позначається і розсіюється від усіх його стінок - завдяки цьому виходить добится зображення без тіней. Стінки лайткуба зроблені із спеціальної светорассеивающей тканини, дозволяючи максимально позбутися глибоких тіней і домогтися рівномірного фону. Передня сторона лайткуба, в якій знаходиться отвір для об'єктива, а також всі 4 фону кріпляться на липучках. Лайткуб має міцний і гнучкий каркас.

Інші назви лайт-куба: лайт-бокс, світловий бокс, світловий бокс для макрозйомки.

Комплектація

  • Лайт-куб, світловий бокс 60х60х60см
  • Фони - чорний, білий, червоний, синій
  • Передня біла шторка на липучках з прорізом
  • Чохол для перенесення

Відгуків поки що немає.