" />
2 649 грн.
Є в наявності
Доставка

Новою поштою 1-2 дні

Оплата

Готівкова або безготівкова оплата, післяплата

Купити б/у об'єктив в нашому магазині

Перехідник Canon EF – Sony E-mount (NEX) Commlite з автофокусуванням служить для установки об'єктивів з байонетним кріпленням Canon EF (EF-S) на фотоапарати Sony alpha, NEX з кріпленням байонета Sony E-mount (NEX).

Адаптер Canon EF – Sony E-mount (NEX) виготовлений з металу і якісного пластика, має відмінне заводське якість виробництва. Внутрішня поверхня - черненная для зменшення світлопропускання.

Встановлення перехідного кільця гранично проста: встановлюєте об'єктив на перехідник, а потім, суміщуючи червону крапку на перехіднику з червоною (білої) маркерної точкою на фотоапараті, закручуєте до клацання.

Оптика з байонетним кріпленням Sony E-mount дає високу якість зображення, але при цьому коштує досить дорого. У лінійці об'єктивів з даним типом байонета дуже мало бюджетних об'єктивів. До того ж популярність системи Sony E-mount значно менше, ніж у Canon EF.

У зв'язку з цим дане перехідне кільце Canon EF – Sony E-mount з електричними контактами стане дуже хорошою альтернативою об'єктивам від фірми Sony. З використанням даного перехідного кільця немає ніяких обмежень в використанні оптики Canon: у вас є можливість використовувати всі режими фотокамери Sony, регулювати діафрагму і користуватися автофокусуванням.

Варто враховувати, що якщо об'єктиви Canon EF для кропнутых матриць у вас буде можливість використовувати також на фотокамерах Sony з кропнутыми матрицями.

За умови того, що вам необхідно використовувати два або три об'єктива на камері Sony, покупка даного відносно недорогого перехідника повністю виправдана. У продажу також є неавтофокусный перехідник.

Сумісність

Даний адаптер сумісний з усіма компакт-камерами Sony alpha, мають байонет Sony E-mount (NEX):

NEX-F3
NEX-C3
NEX-7
NEX-6
NEX-5T
NEX-5R
NEX-5N
NEX-5
NEX-3N
NEX-3
ILCE-A7SM2
ILCE-9
ILCE-7S
ILCE-7RM2
ILCE-7R
ILCE-7M2
ILCE-6500
ILCE-6300
ILCE-6000
ILCE-5100
A7
A5000
A3500
A3000
а також Hasselblad Lunar
2021-04-04

как изменяется фокусное расстояние при использовании данного переходника?

2020-08-26

Подходит для sony a7 iii?

2018-10-25

Переходник своих денег стоит!
- Изготовлен из металла! По крайней мере сам байонет. За такие деньги пластик не хотелось бы.
- Крепление под объектив в конструкции, что хорошо, если у вас маленькая камера по типу Sony NEX
- Недостатков по использованию - вообще никаких. Вообще одни плюсы.

Notice: Undefined variable: review_pagination in /var/www/blog_photosa_usr/data/www/photosale.in.ua/system/storage/modification/catalog/view/theme/revolution/template/product/product.tpl on line 927