" />
444.00 грн.
Є в наявності
Доставка

Новою поштою 1-2 дні

Оплата

Готівкова або безготівкова оплата, післяплата

Купити б/у об'єктив в нашому магазині

Перехідник Canon EF – Canon EF-M служить для установки об'єктивів з байонетним кріпленням Canon EF (EF-S) на фотоапарати Canon з кріпленням байонета Canon EF-M.

Адаптер Canon EF – Canon EF-M виготовлений з металу, має відмінне заводське якість виробництва. Внутрішня поверхня - черненная для зменшення світлопропускання.

Використання перехідного кільця гранично просте: встановлюєте об'єктив на перехідник, а потім, суміщуючи червону крапку на перехіднику з червоною (білої) маркерної точкою на фотоапараті, закручуєте до клацання.

Для наведення на різкість обертаєте фокусировочное кільце на об'єктиві. При необхідності зміни діафрагми – виставляєте потрібне значення кільцем диафрагмирования. Якщо об'єктив не має кільця діафрагми (майже завжди на сучасних автофокусних об'єктивах) то регулювати діафрагму ви не зможете: перехідне кільце не має жодних контактів і не передає ніякої інформації в камеру.

Зйомка з перехідником Canon EF – Canon EF-M може проводиться в режимі пріоритету діафрагми - напівавтоматичний режим, в якому фотоапарат сам підбере витримку, грунтуючись на тому кількості світла, яке пройшло через об'єктив - або ж в ручному режимі.

У деяких камерах для зйомки необхідно буде встановити в налаштуваннях камери режим «Зйомка без об'єктива».

Сумісність

Даний адаптер сумісний з усіма компакт-камерами Canon EOS M, мають байонет Canon EF-M:

Canon EOS M
Canon EOS M10
Canon EOS M2
Canon EOS M3
Canon EOS M5
Canon EOS M6

Відгуків поки що немає.